User talk:DeeKayP: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
m (for Michelle :)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
==Jack O'Neill== | |||
{| | |||
|[[Image:10105.jpg|thumb|170px|left|COTG]] | |||
|[[Image:jackoneill.jpg|thumb|170px|left|S7 Jack]] | |||
|[[Image:frozen-jack.jpg|thumb|170px|left|Frozen Jack]] | |||
|- | |||
|[[Image:jackgetssnaked.jpg|thumb|170px|left|Jack and Hathor's snake]] | |||
|} | |||
==Season One== | |||
{| | |||
|[[Image:11803.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:12105.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:12206.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|} | |||
==Season Two== | |||
{| | |||
|[[Image:20104.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:20106.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:20506.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:20706.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:21104.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:21506.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:21601.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:21605.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:21705.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:21806.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:22006.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:22105.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:22201.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|} | |||
==Season Three== | |||
{| | |||
|[[Image:30606.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:30702.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:30904.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:31105.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:31107.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:31303.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:31502.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:31606.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:31607.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:31609.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:31707.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:31706.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:31708.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:31801.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:31807.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:31908.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:32201.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:32205.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|} | |||
==Season Four== | |||
{| | |||
|[[Image:40106.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:40205.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:40206.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:40303.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:40304.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:40502.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:40503.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:40605.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:40606.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:40903.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:41004.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:41006.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:41102.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:41206.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:41304.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:41605.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:41801.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:41802.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:41804.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:42103.jpg|thumb|170px|left|Robot]] | |||
|[[Image:42104.jpg|thumb|170px|left|Robot]] | |||
|- | |||
|[[Image:42105.jpg|thumb|170px|left|Robot]] | |||
|} | |||
==Season Five== | |||
{| | |||
|[[Image:50101.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:50104.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:50204.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:50403.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:50406.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:50409.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:50506.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:50703.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:50706.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:50904.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:51202.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:51207.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:51404.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:51706.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:51907.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:52009.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:52105.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:52201.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:52202.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:52204.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:52209.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|} | |||
==Season Six== | |||
{| | |||
|[[Image:60104.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60106.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60204.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:60208.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60306.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60407.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:60409.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60601.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60602.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:60604.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60605.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60609.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:60807.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:60907.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:61001.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:61103.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:61105.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:61108.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:61303.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:61306.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:61506.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:61601.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:61803.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:62105.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:62107.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:62207.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|} | |||
==Season Seven== | |||
{| | |||
|[[Image:70102.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:70204.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:70304.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:70506.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:70608.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:71202.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:71207.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:71307.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:71407.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:71608.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:71705.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:71801.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:71809.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:72101.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:72102.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:72103.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:72109.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:72201.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:72205.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:72206.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|} | |||
==Season Eight== | |||
{| | |||
|[[Image:80201eg.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:80205eg.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:80402.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:80405.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:80409.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|[[Image:80609.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|- | |||
|[[Image:80805.jpg|thumb|170px|left|]] | |||
|} |